Úvod > Doplňkové programy MŠ

Doplňkové programy MŠ

LOGOPEDICKÁ PÉČE

Mateřská škola spolupracuje s SPC- Náchod a Mgr. R. Jakoubkovou. Následná péče dětí se špatnou výslovností probíhá v mateřské škole pod vedením p. učitelky Jany Klicperové (od září 2019).

PLAVECKÝ VÝCVIK

Plaveckou výuku zajišťuje Plavecká škola Veba v Broumově pod vedením p. ředitele A. Konečného a kvalifikovaných instruktorek plavecké školy. Plaveckého výcviku se mohou účastnit děti starší tří let.

SOLNÁ JESKYŇKA

Zdravotní a relaxační pobyt v solné jeskyňce nejen obohacuje dětem činnosti programu mateřské školy ale pomáhá při zdravotních obtížích – časté záněty průdušek, nachlazení, rýma, kašel...

Aktivně využitý pobyt v tomto příjemně působícím prostředí působí jako 3 denní pobyt u moře.

ENVIRONMENTÁLNÍ EKO HŘIŠTĚ

Program je zaměřen na ekologickou a enviromentální výchovu a vzdělávání. Cílem je vzbudit u dětí

zájem o živou přírodu a podílet se tak na ní svojí aktivitou.

MALÝ ZAHRADNÍČEK

Děti se seznamují s procesem setí, klíčení, růstu a péčí o rostliny.